Nasıl Üye Olurum?

TÜBİTAK Marmara Teknokent genel koordinatörlüğü ve 17 partner kuruluşun desteği ile düzenlenen DemoDay organizasyonunun web platformuna girişimciler ve yatırımcılar online olarak kayıt yaptırabilmektedirler.

 

Girişimci Başvurusu

Girişimciler, www.demodaytr.com adresi  ‘’Başvuru Yap’’ sekmesinden ‘’Ben Bir Girişimciyim’’ butonunu seçerek  sisteme kayıt olabilirler. İlk kayıt esnasında girişimcilerden kişisel ve iletişim bilgileri talep edilmektedir. Bu aşamada girişimciler; kullanıcı adları ve parolalarını oluşturmalıdır.

İlk kayıt sonrası girişimciler, oluşturmuş oldukları kullanıcı adı ve parolaları ile sisteme giriş yapabileceklerdir. 

Sisteme giriş yapan girişimcilerin, kullanıcı bilgilerini ve mevcut projelerini detaylandırarak onaya göndermesi gerekmektedir.

TÜBİTAK Marmara Teknokent Akademik Danışma Kurulu tarafından onaylanan girişimciler, akredite olmuş olacak ve kendileri ile gerekli koodinasyonu sağlayabilmek adına yetkililerce iletişime geçilecektir.

 

Yatırımcı Başvurusu

Yatırımcılar , www.demodaytr.com adresi  ‘’Başvuru Yap’’ sekmesinden ‘’Ben Bir Yatırımcıyım’’ butonunu seçerek  sisteme kayıt olabilirler. İlk kayıt esnasında yatırımcılardan kişisel ve iletişim bilgileri talep edilmektedir. Bu aşamada yatırımcılar; kullanıcı ad ve parolalarını oluşturmalıdır.

İlk kayıt sonrası yatırımcılar, oluşturmuş oldukları kullanıcı adları ve parolaları ile sisteme giriş yapabileceklerdir. 

Sisteme giriş yapan yatırımcıların, kullanıcı bilgilerini ve mevcut yatırım durumlarını detaylandırarak onaya göndermesi gerekmektedir.

TÜBİTAK Marmara Teknokent Akademik Danışma Kurulu tarafından onaylanan yatırımcılar, akredite olmuş olacak ve kendileri ile gerekli koodinasyonu sağlayabikmek adına yetkililerce iletişime geçilecektir.

Bu aşamadan sonra yatırımcılar, sistemde akredite olmuş girişimcilerin demolarını görebilecek arzu etmeleri halinde girişimciler ile ilgili detaylı bilgiye erişebileceklerdir.

 

 

 

 
 
Girişimleriniz İçin Hemen Başlayın Şimdi Kayıt Olun